BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

Hoş geldiniz. 'Stanpolis Emlak & Real Estate' Beyoğlu-Karaköy, Arapcami Mahallesi, Hoca Hanım Sokak. No:21.Kat 4 de 27.08.2015 tarihinde Turgay Atalay tarafından kurulmuş olan bir emlak danışmanlık şirketidir. 

Firmamız Beyoğlu bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Beyoğlu konumu itibariyle sur içinde bulunduğu için lokasyon olarak değerli bir gayrimenkul yatırım bölgesidir. Tarihi hanlar, binalar, dükkânlar, müzeler, hamamlar, camileri ile önemli bir özelliğe sahiptir. 

İnsanların geçinmesi için mali açıdan gelirlerinin olması gerekiyor. Fakat bu gelir durumu sekteye uğrarsa, husursuzluklar, kavgalar ve nihayetinde ayrılıklar yaşanabiliyor. Siz gayrimenkul sahipleri olarak yatırım yaptığınız bir mülkün mali olarak geri dönüşümünü istersiniz. Stanpolis Emlak firması olarak en iyi şekilde kiralama, yâda satış işlemlerinde gelen talepler ve teklifleri irdeleyerek gayrimenkul sahiplerine iletiriz. Bununla beraber daha hızlı ve güvenli bir şekilde gayrimenkulünüzü değerlendiririz.

Firma olarak sadece internet tabanlı çalışmıyoruz, zaman zaman gazete ilanları ve el broşürleri dağıtarak ve sözleşmeli çalıştığımız gayrimenkulleri broşür halinde bastırıp farklı noktalardaki işyerlerine dağılımını sağlıyoruz. Bununla birlikte müşteri datamızda bulunan müşterilerimize mail gönderiyoruz. Böylece kısa zaman içerisinde sonuca ulaşmış oluyoruz. Bir gayrimenkul doğru fiyat ile satışa yâda kiralanmak için pazara çıkarılırsa kısa sürede müşterisini bulur. Aynı zamanda satışını yapamadığınız, çok hisseli mülklerinizin, satışı yada kiralanması konusunda zorlandığınız gayrimenkulleriniz ile ilgili iş takibini yapabilecek uzman çalışanlarımızla yanınızdayız.

Firmamız öncelikli olarak, gayrimenkul sahipleri ve müşterilerinin yani alıcı ve satıcının çıkarlarını gözetir. Para her zaman kazanılır, fakat itibar ve saygınlık kaybedilince hiçbir maddi değerin hükmü yoktur.

UNUTMAYINIZ! MARKALAR DEĞİL, İYİ BİR EMLAK DANIŞMANINIZ OLURSA DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE SONUCA ULAŞIRSINIZ. 

SORUN DEĞİL, ÇÖZÜM ODAKLIYIZ...           


STANPOLİS EMLAK & REAL ESTATE